Projektowanie
OPAKOWANIA, POS, LOGOTYPY, IDENTYFIKACJE
PROJEKTOWANIE PRZEMYSŁOWE
FORM UŻYTKOWYCH ORAZ WNĘTRZ

Projekt opakowania to jeden z najważniejszych elementów sprzedaży, to pierwszy wzrokowy kontakt Klienta z produktem dlatego szata graficzna powinna spowodować, ze zechce po niego sięgnąć. Opakowanie to wyróżnik ale również informacje co się w nim mieści.

Jesteśmy specjalistami i wiemy jak łączyć te dwa elementy by zachęcić Klienta do zakupu.

System identyfikacji wizualnej to pierwsze, podstawowe informacje o firmie, jej produktach i wizerunku towarzyszącym jej na rynku.

Mamy doświadczenie i wiedzę jak zaprezentować firmę, poczynając od stworzenia logotypu, użyciu odpowiedniej kolorystyki, kreacji graficznej opakowania aż po materiały reklamowe skutecznie wspierające ten wizerunek oraz sprzedaż produktową.

Profesjonalnie i kompleksowo tworzymy systemy identyfikacji wizualnej w tym projekty opakowań z przygotowaniem pod wydruk, projekty katalogów, folderów, ulotek i wszelkich materiałów reklamowych.

Produkcja OPAKOWAŃ,
MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH, STANDÓW, MEBLI

Posiadamy własne zaplecze projektowe, które jest w stanie dostosować pomysł do wymagań miejsca, czasu, sposobu i budżetu Państwa promocji. Pomysły zamieniamy w efektowne i oryginalne materiały reklamowe.

Naszą ofertę charakteryzują konkurencyjne ceny i brak minimalnych nakładów – możemy wykonać nawet 1 sztukę.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi od projektu graficznego (wizualizacja) poprzez prototypowy wzór, a po akceptacji gotowy produkt.

Posiadamy własną bazę projektów, które możemy dostosować do Państwa produktów lub też możemy wykonać materiały reklamowe z Państwa projektu.

Szczegółowych informacji udzielamy po indywidualnych konsultacjach.
Wykonujemy wydruki poligraficzne: druk offsetowy, solwentowy, reklamy na pojazdach, projekt + wykonanie na samochodzie.

Produkujemy formy użytkowe związanie z reklamą i wyposażeniem wnętrz jak np.: meble, standy, stoiska, i wiele innych.

SESJE ZDJĘCIOWE
STUDIO KULINARNE

Posiadamy własne studio fotograficzne zaprojektowane pod sesje produktowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

W pełni wyposażona kuchnia umożliwia nam obróbkę produktów spożywczych na miejscu, dzięki temu przyspiesza to znacznie cały proces produkcyjny.

Dodatkowo współpracujemy ze stylistami z branży gastronomicznej.

Wykonujemy sesje zdjęciowe zarówno produktowe jak również aranżacje, zdjęcia plenerowe, zdjęcia wnętrz.